Apdailos tvirtinimo sistema vėdinamiems fasadams
Pranešimas spaudoje apie SILBONIT

„Società Italiana S.p.A LASTRE“ įkurta 1961 m., dėl siūlomo plataus ir kokybiško prekių asortimento greitai tapo rinkos lydere fibrocementinių plokščių gamy- bos srityje. Dėl nuolatinio tobulėjimo, gamybos pažangos ir medžiagų kokybės kontrolės „Società Italiana S.p.A LAS- TRE“ kol kas yra vienintelė italų kom- panija, gaminanti beasbestes cemento pluošto fasado plokštes pagal visus EU rinkos standartus.

„Silbonit HA/HC“ yra naujos generacijos suspaustų fibrocemento plokščių gaminys

gaminamas iš cemento ir silikono mišinio bei suspausto mineralizuoto celiuliozės pluošto. Silbonit plokštės yra homogeniškos, vadinasi, pjovimui skirta vieta yra tokios pačios spalvos kaip ir visa plokštė. Plokščių „Silbonit HA/HC“ sudėtyje nėra medinių drožlių. Kitas neginčijamas pranašumas – abso- liutus nedegumas, plokštės priklauso „A2s1d0“ grupei.

Lakštai yra impregnuojami spal- votais dažais ir bendras atsparumas ore esantiems teršalams gali būti

užtikrinamas, padengus juos nema- toma ultravioletine danga. Apdoroji- mas gerokai sumažina įgeriamumą ir leidžia lengvai nuvalyti paviršių ir pašalinti grafičius. „Silbonit“ dėl lengvo valymo gali būti saugiai nau- dojamas vietose, kuriose grafičiai ke- lia ypatingas problemas.

„Silbonit“ plokštės pasižymi ypač mažu vandens sugeriamumu. Hidrofobiniai lakštai turi ≤ 9% maksimalų vandens sugeriamumą, o lakštai, turintys UV padengimą, turi ≤ 3% rodiklį.

Su plokštėmis buvo atlikti bandymai, veikiant jas druskos rūku (pagal DIN 5002 metodą) ir veikiant SO2 (pagal DIN 50018 KFW2.0 metodą), kurie parodė, kad plokštės yra ypač tinkamos naudoti pajūrio zonose ir miestuose, kur druskos ir smogo koncentracijos yra didelės.

Cemento pluošto plokštės „Silbonit HA/ HC“ nereikalauja priežiūros, jų nereikia laikui bėgant dažyti, šlifuoti ar kitu būdu atnaujinti. Jų spalva prilygsta šlifuoto cemento spalvai, todėl laikui bėgant dar stipriau suintensyvėja.

Technikos g. 7C, Kaunas Tel.: +370 37 400 229 Faks. +370 37 456 653

Darbo laikas I-V –7.30 –17.30 val. E.p. serfas@serfas.lt www.serfas.lt